Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMLARI

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
WOOD MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
3.900,00 TL
2.950,00 TL
%24,4
BEYAZ MERMER MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
2.400,00 TL
1.690,00 TL
%29,6
YONCA MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
2.650,00 TL
2.350,00 TL
%11,3
MERMER DESEN TEL MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
2.350,00 TL
1.690,00 TL
%28,1
HİTİT GOLD MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
3.850,00 TL
3.520,00 TL
%8,6
GOLD MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
3.450,00 TL
2.590,00 TL
%24,9
GOLD CAM MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
3.450,00 TL
2.390,00 TL
%30,7
GİZEM MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
2.490,00 TL
2.190,00 TL
%12
GAMZE MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
2.800,00 TL
2.290,00 TL
%18,2
CULUS MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
2.690,00 TL
2.190,00 TL
%18,6
AĞAÇ KABUĞU MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
2.400,00 TL
1.690,00 TL
%29,6
SILA MUTFAK MASA SANDALYE TAKIMI
2.400,00 TL
1.690,00 TL
%29,6
Bu kategoride toplam 31 ürün listeleniyor.

Mutfak Masa Sandalye Takımı

Mutfaklar hanımların en çok vakit geçirdiği mekanlardır. Ve aynı zamanda tüm ailenin aynı masa etrafında vakit geçirdiği ve yemek yediği mekanlardır. Bu yüzden mutfak masa takımlarının kullanışlı, fonksiyonel, konforlu ve şık olması gerekmektedir.  İsterseniz bu ürünleri yemek odası alanlarında da kullanabilirsiniz. Mutfak masa takımlarımızı bu kategoride görmektesiniz. Masa ve sandalye modellerimizin tümü Ankara Sitelerde üretilmektedir. Özel tasarım ürünler olup istediğiniz kumaş ve renklerde yapılabilmektedir.

Mutfak Bank Takımları

Özellikle çocukları olan ve mutfakları geniş olan hanımların tercih ettiği bank takımları bir adet sırtlı bank bir adet sırtsız bank ve iki adet sandalye ve bir masadan oluşmaktadır. Kullanım açısından sırtsız bank masanın altına girdiği için yer tutmamaktadır. Bank takımlarını son zamanlarda hanımlar salonlarında da kullanmaktadır.

Mutfak Köşe Takımları

Geniş ailelerin tercihi genellikle altlarında saklama yerleri olan mutfak köşe takımları istenilen ölçülerde yapılmaktadır. Aynı anda en az 6 ila 8 kişinin oturabileceği köşelerdir. 

Mutfak Masa Modelleri

Baştan Açılır Ortadan X Ayaklı Masa

Son Yıllarda popüler olmaya başlamıştır. Aynı zamanda bu masaların ayakları ortadan olduğu için kullanım rahatlığıda ön plandadır. Baştan iki taraftanda açılır olması hanımların en sevdiği özelliklerinden biridir.

Ortadan açılır Kelebek Masa

Hem ekonomik hem kullanışlı olduğu için tercih edilen masalardır. Komşularımızda en çok gördüğümüz masalardan biridir. Alt tarafında basit bir mekanizması olup uzun ömürlüdür. 

Ortadan Açılır Otomatik Zıplamalı X Ayaklı Masa

Hem kullanımkolaylığı hemde açılıp kapanırken kolay ve kullanışlı olması masanın tercih sebebidir. Ayağının ortadan olması hanımların en çok sevdiği özelliklerindendir.

Baştan Açılır Köşelerden Ayaklı Masa

Küçük ölçülerde olması ve de aynı zamanda ekonomir bir masa olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Mutfak Masalarında Kullanılan Malzemeler

Doğal Ahşaptan Üretilen Masa

Ceviz, gürgen, ladin ağacından üretilen masalardır. Kalınlıkları kullanılan ağacın kalınlığına öre 5 ila 10 cm arasındadır. Tek parça, 3 parçalı, 5 parçalı ve 7 parçalı olarak üretilmektedir. Aralarına lama tekniği uygulanarak birleştirme yapılır. Doğal olduğu için uzun ömürlü masalardır. Kurutulmuş ağaçtan yapılmalıdır. Çünkü ağaç canlı bir malzeme olduğu için hareket etmektedir, bu da masanın bozulmasına, çatlamasına neden olur.

Doğal Ahşap Kaplamalı MDF Masa

Ham MDF malzeme üzerine doğal ceviz veya ladin kaplama yapılarak üretilmektedir. Masa kenarlarına freze ile doğal kütük görünümü verilip cila atılmaktadır. Görüntüsü gayet şık ve kullanım açısından gayet kullanışlı olup fiyatlarıda makul seviyelerdedir.

Parlak HighGloss MDF Masa

Genellikle Modern görünümlü masalarda kullanılır. Ortadan X ayaklı masaların bir çoğu bu malzemeden üretilmiştir. Parlak siyah mermer, beyaz mermer, düz beyaz, düz siyah desenlerdeki masaların çoğu bu malzemeden kullanılarak üretilmiştir. Yüzeyi nano teknoloji ile üretilen çizilmek akrilik malzemeden üretilmiştir.

Laminat Kaplamalı Masa

Yonga levha veya MDF levha üzerine Laminat kaplanarak üretilen masalardır. Çizilmeye karşı dayanıklı temizlemesi kolay masalardır.

Cam Masa

Sadece cam malzemeden üretilen masalar olduğu gibi yonga levha üzerine cam yapıştırılarak da üretilen masalar vardır. Özellikle renkli masa isteyenler için tercih sebebidir.

Suntalam Masa

Ekonomik ve Hafif olduğu için kullanılan masalardır.  

Mutfak Sandalye Modelleri

Poliüratan Sandalye

Dökme sünger diye tabir edilen otomobil koltuklarında kullanılan süngerden yapılan içinde demir iskeletide olan sandalye modelidir. Uzun yıllar kullanılabilir olup, çökme veya esneme yapmaz. Her şekilde uygulanabilir olup farklı formlarda üretilmektedir.

Ahşap Sandalye

Ahşap iskeletten oluşan en sağlamı kurutulmuş gürgen ağacından olan ahşap sandalyeler üzerlerine sünger ve kumaş kaplanarak form verilen veya tonet tarzında sadece iskelet halinde üretilen sandalye modelidir. Ağacının kalitesine göre uzun ömürlü sandalyelerdir.

Metal Sandalyeler

Metal iskeletten oluşan üzerlerine sünger ve kumaş kaplanarak form verilen veya sadece iskelet halinde penyes veya tel şeklinde çeşitli formlar verilerek oluşturulan sandalyelerdir. Hem hafif hemde endüstriyel görünüme sahip sandalyeler kullanılan malzemenin kalitesine göre uzun ömürlüdür.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.