Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

KOLTUK TAKIMLARI

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
AKASYA KOLTUK TAKIMI
8.780,00 TL
5.950,00 TL
%32,2
ALYANS KOLTUK TAKIMI
6.200,00 TL
4.950,00 TL
%20,2
ANEMON KOLTUK TAKIMI
12.600,00 TL
9.775,00 TL
%22,4
ANGEL KOLTUK TAKIMI
8.780,00 TL
7.950,00 TL
%9,5
ANKA YATAKLI KOLTUK TAKIMI
11.900,00 TL
9.890,00 TL
%16,9
ARİA KOLTUK TAKIMI
13.600,00 TL
9.900,00 TL
%27,2
ARMONİ CHESTER KOLTUK TAKIMI
11.880,00 TL
8.900,00 TL
%25,1
ASOS KANEPE
1.350,00 TL
790,00 TL
%41,5
ASTOR KOLTUK TAKIMI
10.230,00 TL
7.650,00 TL
%25,2
ASTOR L KÖŞE TAKIMI
5.790,00 TL
5.020,00 TL
%13,3
ASTOR MODERN KOLTUK TAKIMI
9.360,00 TL
6.750,00 TL
%27,9
ASTOR P KÖŞE TAKIMI
4.990,00 TL
4.490,00 TL
%10
Bu kategoride toplam 117 ürün listeleniyor.

Koltuk Takımı

Koltuk takımı evlerimizin en önemli parçalarından yalnızca biridir. Tasarımı , oturum rahatlığı , renk seçimi en önemli detaylardandır. Yatak olması , kullanışlı olup , depolama alanı aranan özelliklerdendir. Aşağıda hep beraber bir koltuk takımında soracağınız ve aklınıza gelmeyen tüm detayları inceleyebilirsiniz. 

Koltuk Takımınızı Seçerken Neye Dikkat Etmelisiniz ? 

Alacağınız ürünü hangi odada kullanacağınıza karar verdikten sonra diğer kriterlere gelelim. Zevkiniz doğrultusunda , Modern , Klasik , Luxury , Chester koltuk takımı , Köşe Takımı , Art Deco Koltuk Takımı vb. Tarzınızı belirledikten sonra gerisi çok kolay. Oturum rahatlığı olarak herkesin istediği farklı. Genel de herkes gibi sizde muhtemelen rahatınıza düşkünsünüz , Hayal Concept Koltuk Takımları tam size göre.

Koltuk Takımında Sünger Seçimi. 

Son zamanlarda yakalanan üretim ve malzeme kalitesi ile herşeyde olduğu gibi mobilya sektöründe de birçok alternatifi doğurdu. Süngerler , yumuşak , sert  ve orta sertlik olarak değişkenlik gösteriyor. Sitemizde ve mağazamızda birbirinden farklı oturum kalitesine sahip koltuk takımlarımız bulunmakta. Eğer siz oturum yumuşaklığı olarak extra rahatlık tercih ediyorsanız prestij koltuk takımına ; https://www.hayalconcept.net/prestij-koltuk-takimi-pmu347 bakabilirsiniz.

Koltuk Takımı Modelleri ; 

Metal Ayaklı Koltuk Takımları ; 

Son zamanlarda sizlerin beğenileri dikkate alınarak özellikle koltuk takımlarında ve yemek odalarında '' metal detaylar ve kapitone işçilikler '' ön planda. Gerek metal in ışıltılı görseli gerek modernliği ile metal ayaklı koltuk takımları son zamanların en trend modellerinden. Diğer ayak seçeneklerinde de olduğu gibi metal ayaklı koltuk takımlarında da sizlere renk seçeneği sunabiliyoruz. Birbirinden farklı kumaş ve renk seçenekleriyle en modern metal ayaklı koltuk takımları tabiki Hayal Concept'te. Metal ayaklı koltuk takımı tavsiyemiz '' Serenity Chester '' dan yana olacaktır , detaylı görselleri ; https://www.hayalconcept.net/serenity-chester-koltuk-takimi-orjinal-urun-pmu1216 bıraktığımız bağlantıdan inceleyebilirsiniz. Size özel fiyat ve renk seçenekleri ile. 

 

Gold Ayaklı Koltuk Takımı ; 

Gold renkler son zamanlarda hayatımızın her alanında ciddi anlamda tercih edilmeye başlandı. Hayatımızda olduğu gibi evlerimizde oturma odalarımızda salonlarımızda koltuk takımlarımızda ve yemek odalarımızda da tercih ediliyor. Gold detayların en çok yakıştığı koltuk takımı modeli ise bizce Chester koltuk takımı modelleri , tabii Chester a ne yakışmaz ki. Uygulandığı takıma anında bambaşka bir hava kazandırıp daha zengin bir görsel sunmaktadır. Özellikle '' gri - lacivert '' ve '' yeşil - gri '' renk seçimi yapılan koltuk takımlarında en doğru tercih. Hayal Concept ' ten size tavsiye Gloria ve Gold Koltuk Takımı Modelleri Olacaktır. Saraylara layığım diyorsanız çok uzaklaşmanıza gerek yok bırakacağımız linke tıklayarak evinizi en hızlı şekilde saraya dönüştürebilirsiniz ; https://www.hayalconcept.net/gloria-koltuk-takimi-pmu898.

 

Ahşap Ayaklı Koltuk Takımı ; 


Nasıl hepimizin yıllardır süre gelen aile gelenkleri var ise mobilya ve koltuk takımlarında da bir aile geleneği olan ahşap ayaklı koltuk takımı modelleri ve ahşap detaylardır. Şu gerçeği kabul edelim ahşabın verdiği samimiyet ve görseli hiçbirşeyde bulamayız. Ahşap ayaklı koltuk takımlarında da diğer ayak modellerinde olduğu gibi renk alternatifleri vardır. Ahşap ayaklı koltuk takımlarının sağlamlığı ise nesillerden nesillere aktarılmış bozulmayan tek bilgidir. Hayal Concept olarak size bırakacağımız Paris Koltuk Takımı linkine tıklayıp göz atabilirsiniz ; https://www.hayalconcept.net/paris-koltuk-takimi-pmu401.

 

Koltuk Takımında Kumaş Seçimi ; 

Koltuk takımlarında hiç olmadığı kadar geniş bir kumaş ve renk seçeneği mevcut. Çoğu zaman birden fazla renk ve kumaş seçeneği sunabiliyoruz sizlere. Kumaşların tümünde leke tutmama ve kolay temizlenebilme ve leke tutmama garantisi vardır. Gelin biraz kumaş türlerini inceleyelim ; 

 

Kadife (BabyFace) Kumaş ; 

Klasikçiyim bildiğimden şaşmam diyorsanız Kadife Kumaş tam size göre. Dokusu , görünümü  ve sıcaklığı ile bütün koltuk takımlarına rahatça uygulayıp kendinize görsel bir ziyafet sunabilirsiniz. Kolay temizlenebilme ve yumuşak dokusu sayesinde uzun yıllar koltuk takımınızla evinizin baş köşesinde misafirlerinizi ağırlayıp güzel ve eşsiz bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Hayal Concept ailesi olarak sizlere kadife kumaş uygulaması yapılmış Carina Koltuk Takımı tam size göre , linkten inceleyebilirsiniz ; https://www.hayalconcept.net/carina-modern-koltuk-takimi-pmu1237

Jerry Kumaş ; 

Geçmiş dönemlerde tüm koltuk takımlarında nasıl nubuk kumaş tercih edildiyse son dönemlerin parlayan yıldızı da bu kumaştır. Modern koltuk , Chester koltuk , Retro ve Vintage Koltuk Takımı modellerinin tümüne uygulayıp birbirinden güzel sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle şık , asil ve havalı bir görünümlü koltuk takımı istiyorsanız kesinlikle JERRY kumaş tavsiyemiz olacaktır. Düşük hav yüksekliği  ve pastel görünümlü renkleriyle sizlere muhteşem bir görsel sunacaktır. Diğer kumaşlar da olduğu gibi kolay temizlenebilme ve leke tutmama garantisi vardır. Hadi hep beraber gidip Rio Chester Koltuk Takımını inceleyelim ; https://www.hayalconcept.net/rio-chester-koltuk-takimi-pmu1132 . 

Gold Kumaş ; 

Gold kumaş son zamanlarda Chester Koltuk Takımlarında sık sık tercih edilmeye başlandı. Sunduğu görsel itibariyle koltuk takımınızı bambaşka bir boyuta taşıyacağından en ufak bir şüpheniz olmasın. Koltuk takımınızda bu kumaşı kullandığınızda misafirlerinizi kendinize ait bir sarayda ağırlıyor gibi hissedeceksiniz. Yalnızca Chester Koltuk Takımı Modellerinde kalmayıp , modern koltuk takımları , metal ayaklı koltuk takımları , köşe takımları , gibi tüm modellere içiniz rahat bir şekilde uygulatabilirsibiz. Diğer kumaşlara göre öne geçen özelliği ise iz bırakmama özelliğidir, biliyoruz ki bu konuda çok seçicisiniz. Hayal Concept yine sizler için Gold Kumaş'ın uygulandığı '' Armoni Chester Koltuk Takımı '' linkini bırakıyoruz , tıklayıp inceleyebilirsiniz ; https://www.hayalconcept.net/armoni-chester-koltuk-takimi-pmu1248 .

 

Dokuma Keten Kumaş ; 

Koltuk takımlarında son zamanlarda tercih edilmeye başlanan dokuma keten kumaş doğrusu en sağlıklı kumaş türüdür. Gözenekli yapısı itibariyle Koltuk Takımlarınız rahat bir nefes alacaktır. Dokuması ve görseli itibariyle bizce en sıcak kumaş türüdür. Modern Koltuk Takımlarında , Chester Koltuk Takımlarında çok rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Astor Koltuk Takımında en güzel örneği görebilirsiniz , linke tıklyarak inceleyebilirsiniz ; https://www.hayalconcept.net/astor-modern-koltuk-takimi-pmu1172 . 

 

Yataklı Koltuk Takımı ; 

Misafirler evlerimizin baş tacıdır. Durum böyle olunca Yataklı Koltuk Takımı Modelleri vazgeçilmezimiz oluyor. Hayal Concept ailesi olarak size muhteşem bir takım önerimiz olacak , '' Anka Modern Yataklı Koltuk Takımı '' nı bırakacağımız linkten incelebilirsiniz ; https://www.hayalconcept.net/anka-modern-yatakli-koltuk-takimi-pmu1197 .

 

Chester Koltuk Takımı ; 

Chester Koltuk Takımı Modellleri en eski Koltuk Takımı Modellerindendir. Düz renkli ve keskin hatlı olarak tercih edilen ve alınan koltuk modelidir. Neyin yanına koyarsanız koyun hiç şüphesizki uyum sağlayacaktır. 1700'lü yıllardan itibaren tercih edilen bu model , oturma odalarında, salonlarda , makam odalarında ve ofislerde de tercih ediliyor. Chester Koltuk Takımının ilk tasarımcısı '' 4. Earl Chesterfield '' olarak bilinmektedir. Chester Koltuk Takımı Modellerinde öne çıkan detaylar , kapitone dikişler ve çima işçilikleridir. Chester Koltuk Takımlarında genel de kadife kumaşlar tercih edilmekte olup, son zamanlarda çoğalan alternatifler sebebiyle her tür kumaş uygulaması da yapılmaktadır. Hayal Concept ailesi olarak size alacağınız Chester Koltuk Takımı Modelinde en güzel renk kombinasyonunu yapmanıza yardımcı olacağımıza bir şüpheniz olmasın. Sizlere linkini bırakacağımız Chester Modeli şiddetle tavsiye ediyoruz ; https://www.hayalconcept.net/swiss-koltuk-takimi-pmu1173 . 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.